УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
 • МІЖНАРОДНІ
  ПЕРЕВЕЗЕННЯ
  Доставка вантажів з Європи, Туреччини, Китаю
  10% прибыли на ВСУ. Слава Украине!10% прибутку на ЗСУ. Разом до перемоги!
 • МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
  (Розмитнення вантажів)
  по всій Україні, на кордоні. Львів, Ужгород, Київ
  Всі види вантажу в будь-якому митному режимі.
  10% прибыли на ВСУ. Слава Украине!10% прибутку на ЗСУ. Разом до перемоги!
Замовити розрахунок заразРозрахувати

КОМПАНІЯ АРЕС - ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕДИТОР НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
НАШІ ПОСЛУГИ


МИТНІ
ПОСЛУГИ
Митне оформлення повинно бути проведено швидко і якісно, тому важливий професіоналізм брокерської команди і авторитет на митниці. Ми гарантуємо надання митних послуг на найвищому рівні.
Детальніше
МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Гарантуємо доставку Вашого вантажу з Європи і Азії в найкоротші терміни. Ми контролюємо переміщення вантажу на всьому маршруті, Ви завжди будете знати де знаходиться вантаж. При необхідності наш склад в ЄС дозволяє консолідувати вантажі і проводити митне оформлення 7 днів на тиждень.
Детальніше
КОНСУЛЬТАЦІЇ

Порахувати митні платежі мінімізувати витрати Законодавство міжнародні терміни Скласти договір ЗЕД Визначити код УКТЗЕД Тарифи і мита Детальніше
ДетальнішеКОМПАНІЯ АРЕС НАДАСТЬ БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ПОСЛУГ З МІЖНАРОДНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ.

Завдяки високому професіоналізму та великому досвіду в сфері міжнародних перевезень, компанія "Арес" надає своїм клієнтам послуги найвищої якості.

НАШІ ПОСЛУГИ
Автомобільні перевезення
Автомобільні перевезення
Ми допоможемо Вам організувати перевезення вантажів по Європі, організувати перевезення збірних вантажів.
Морські перевезення
Морські перевезення
Працюємо з вантажами будь-яких розмірів - від 1 палети (LCL) до контейнера.
Авіадоставка
Авіадоставка
Ми допоможемо Доставити Ваш вантаж в будь-яку точку світу протягом декількох днів.
Митниця
Митниця
Оформлення вантажів протягом кількох годин.
ПРАЦЮЄМО З 2004 РОКУ
ПРО КОМПАНІЮ


Компанія АРЕС - надійний партнер, якому довіряють провідні компанії лідери ринку, посольства і представництва відомих світових корпорацій.

Наш досвід з 2004 року, професіоналізм, авторитет на митниці дозволяє проводити поставки чітко у встановлені терміни. Ми пропонуємо повний логістичний супровід, Вам достатньо лише замовити вантаж, ми його заберемо, проведемо митне оформлення в країні відправлення, доставимо в Україні, отримаємо всі необхідні дозвільні документи та проведемо за лічені години митне очищення.

Ми цінуємо інтереси клієнта, тому завжди з максимальною увагою ставимося до кожної поставки.

ДЕТАЛЬНІШЕ


ОСТАННІ НОВИНИ


Імпорт дерев з бельгійського розплідника Rahoens
Компанія АРЕС пропонує Вам імпорт алейних дерев одного з найкращих європейських розплідників Rahoens. В наявності 1 річні дерева, 2-3 річні дерева, дерева 4-6 років
Саджанці з Голландії виробництва Hoogenraad
Компанія АРЕС понад 5 років імпортує рослини для дорощування від відомого нідерландського виробництва Hoogenraad. Розсадник Hoogenraad спеціалізується на виробництві листяних та хвойних декоративних рослин, багаторічників, кущів та трав.
Правила розмитнення вантажів гуманітарної допомоги в Україні спрощені
Кабінет міністрів спростив правила щодо ввезення гуманітарної допомоги в Україну. Низка країн готова пропускати українські транспортні засоби без міжнародних дозволів.
Безкоштовне розмитнення авто і товарів під час воєнного стану в Україні
Підписаний Президентом України закон про пільговий імпорт під час воєнного стану звільняє громадян та підприємців від сплати ввізного мита та ПДВ
КОМПАНІЯ АРЕС НАДАСТЬ БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ПОСЛУГ З МІЖНАРОДНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ.
Завдяки високому професіоналізму та великому досвіду в сфері міжнародних перевезень, компанія "Арес" надає своїм клієнтам послуги найвищої якості.
РОЗРАХУВАТИ МИТНІ ПЛАТЕЖІ. МИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР.
Митний калькулятор допоможе розрахувати Ваші платежі. Нагадуємо, що це не є підставою для здійснення платежів. Митний калькулятор допоможе Вам зорієнтуватися в цінах на розмитнення вантажів.
ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ
Митне оформлення передбачає певний перелік необхідних документів для окремих процедур митного оформлення в зоні діяльності Київської регіональної митниці.

УСІ НОВИНИ
НАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна