УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Компанія Арес

МИТНІ ПОСЛУГИ

Експорт

Експорт - вивіз за межі території України товарів, які продані іноземному покупцю, або призначені для продажу на території іншої державии. До Експорту також відносять операції з вивезення товарів для їх подальшої переробки на території іншої держави, а також операції з вивезення товарів, увезених з іншої країни для продажу їх в третій країні (реекспорт). При митному оформленні товарів в режимі експорт продавець звільняється від сплати митних та інших зборів.
Митні брокери нашої Компанії мають великий досвід в оформленні експортних вантажів різних товарних груп будь-якого спупеню складності.
Процедура митного оформлення в режимі експорт передбачає подачу до митного органу декларації в електронному та паперовому вигляді, заповненої за допомогою спеціального обладнання, а також перелік документів, наведений нижче. Крім того експорт товарів передбачає заповнення транспортних документів - CMR та книжки МДП (TIR), яке можуть здійснити митні брокери нашої Компанії. 
Наші спеціалісти допоможуть Вам уникнути помилок при укладанні експортних договорів, виставленні рахунків та складанні інших документів та проведуть швидке і професійне оформлення Вашого товару. Як правило митне оформлення в режимі експорт митними брокерами нашої Компанії
Експорт. Необхідні документи.

Від Вас:

 1. Договір про надання послуг по декларуванню
 2. Бухгалтерія:
 3. Платіжне доручення (р/р 37349210000026 МФО 820019, ОКПО 00137331 УДК у м. Києві. Отримувач - Київська регіональна митниця. Призначення платежу - митні платежі. Без ПДВ)
 4. Платіжне доручення за термінал
 5. 3.Документи які підтверджують вартість товару (накладні закупівлі, калькуляція вартості у вільній формі)
 6. Оригінали інвойсу - 5 шт.
 7. Сертифікат походження (СТ-1, якщо вироблено в Україні) - 2 шт.
 8. Контракт + 1копія:
 9. Додаток до контракту + 1 копія
 10. Облікова картка + 1 копія
 11. Довідка декларування валютних цінностей + 1 копія
 12. Каталоги товару.
 13. Платіжне доручення на КРМ - не потрібне.
 14. Якщо тара - дерев'яні палети, ящики, короба - то вона повинна бути профумігована. Надається "АКТ фумігації" оригінал + копія (завірена печаткою).
 15. Якщо була передплата за товар, то виписку з банку про отримання коштів.

Від перевізника:

 1. Книжка МДП
 2. Транспортна накладна CMR – 7шт.
 3. Паспорт водія + 1 копія
 4. Свідоцтво на право міжнародних перевезень + 1 копія
 5. Технічний паспорт транспортного засобу + 1 копія 
 6. Данні про фірму перевізника (назва, адреса, код ЄДРПОУ, тощо).

 МИТНІ ПОСЛУГИ:

Імпорт рослин
Розрахувати митні збори
Вартість оформлення
Необхідні документи
- Договір з компанією АРЕС
- Акредитація на митниці
- Імпорт
- Експорт
- Листи-відкріплення
Корисна інформація


Расчитать доставкуНАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна