УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Компанія Арес

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Автомобільні перевезення

Міжнародні автомобільні перевезення - популярний спосіб імпорту та експорту вантажів. Міжнародне сполучення між країнами Європи та Азії дозволяє безперешкодно перевозити і завозити продукцію в різних обсягах. Українські підприємства, які бажають вести діяльність на зовнішньому ринку, а також індивідуальні особи зацікавлені в послузі транспортування вантажів «під ключ».

Компанія Ares здійснює міжнародні автомобільні вантажоперевезення з повним супроводом. Наші послуги охоплюють країни СНД, Європи і Близький Схід, тому ми готові запропонувати клієнтові надійний сервіс з довіреними перевізниками. 

Компанія АРЕС надає весь комплекс послуг по доставці вантажів.

 • Організація доставки вантажу з будь-якого міста Європи;
 • Організація перевезення збірних, консолідованих вантажів.
 • Здійснимо митне оформлення вантажу в країнах Європейського Союзу / Україні

Міжнародні автоперевезення - це не просто швидко, доступно, але і безпечно. Ми допомагаємо організувати процес транспортування мало- і великогабаритних, крихких і небезпечних вантажів у спеціальних упаковках і контейнерах.

Міжнародні автоперевезення вантажів і їх специфіка

Міжнародні автоперевезення від компанії Арес - це:

 1. Підбір потрібного транспортного засобу з обов'язковим страхуванням. Ви можете бути впевнені у виборі машини і її відповідності установленим вимогам техніки безпеки.
 2. Оптимізація логістичних операцій. Наші фахівці підбирають найбільш зручний маршрут, прораховують вартість доставки і метод відвантаження. Міжнародні автомобільні перевезення вантажів з професійною підтримкою - запорука вашого успіху!
 3. Авто вантажоперевезення включають оформлення всіх супровідних документів для внутрішніх і зовнішніх переміщень. Ви отримуєте цілодобову підтримку у відстеженні, охорону і страхування вантажу.

Автомобільні контейнерні перевезення: в чому їх перевага

 • Перевезення контейнерів автотранспортом - запорука мобільності. Ви не тільки економите фінанси на виборі сховища під велику партію товару, але і зберігаєте власний час. Перевезення в контейнерах ведеться оперативно і своєчасно.
 • Чітке планування. Вантажні автомобільні перевезення легко відслідковуються. Ви можете дізнатися про відправку і прибуття контейнера в пункт призначення, провести попередній розрахунок митних платежів, оформити пакет документів.
 • Вирішення спорів і правових питань. Компанія Арес здійснює автомобільні перевезення вантажів з роз'ясненням всіх нюансів, персональною підтримкою і спрощенням процедур.

Отримайте персональну знижку на автоперевезення разом з компанією Ares Україна!МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ:

АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Авіаперевезення вантажів


Расчитать доставкуНАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна