УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Компанія Арес

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Морскі контейнерні перевезення

Міжнародні морські вантажоперевезення - надійний і швидкий спосіб доставити вантаж по морю або океану. Авіатранспорт, в більшості випадків, дуже дорогий і не завжди ефективний метод. Що стосується вантажних автомобілів - це зовсім проблематично, адже автомобільного сполучення по воді не існує. Вартість морських перевезень оптимальна. Клієнт може перевезти великогабаритний, крихкий, специфічний товар у великій і обмеженому обсязі з гарантією повного супроводу з боку фахівців.

Організація морських перевезень вантажів - спеціалізація компанії Ares Україна. Ми здійснюємо морські контейнерні перевезення вантажів з юридичної та логістичної підтримкою. Наші фахівці допоможуть вам прорахувати, скільки буде коштувати доставка вантажів морем, як мінімізувати витрати, зібрати пакет документів для митного оформлення.

Компанія АРЕС доставить Ваш вантаж в країни Азії чи Північної Америки. Працюємо з вантажами будь-яких розмірів - від 1 палети (LCL) до контейнера.

Працюємо з Америкою через Гамбург (Морське перевезення до Гамбурга і автомобільна доставка в Ваше місто), з Азією (Китай, Індія, Тайланд, Індонезія) і Африкой через Одесу по тій же схемі. Здійснюємо повний цикл послуг - від митного оформлення в країні відправлення до морської доставки і розмитнення в м.Києві.

У випадку експорту здійснюємо доставку і митне оформлення за тією ж схемою (Митне оформлення в Києві - автоперевезення - морська доставка)

Морські вантажні перевезення: які можливості відкриваються для клієнта

 • Визначення специфіки вантажу. Доставка морських контейнерів проводиться в різному обсязі. Вантаж може бути поміщений в контейнер 20-ти або 40-ка футів з індивідуальним підбором обладнання.
 • Морські перевезення вантажів і їх вартість підбираються за спеціальним митним калькулятором. Тут враховуються тарифи і мита, вартість послуг та інші додаткові витрати. Клієнт отримує попередню оцінку оформлення і транспортування.
 • Міжнародні морські контейнерні перевезення включають оформлення необхідних документів для проходження митниці і завантаження/вивантаження в порту. Перевезення небезпечних вантажів морем відстежується спеціальними системами, тому ви можете бути впевнені в безпеці проведеної операції.
 • Перевірені морські перевізники. Клієнт отримує достовірну інформацію з детальним обговоренням операцій. Фахівці підберуть для вас зручне рішення.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом: морські контейнерні вантажоперевезення і їх специфіка

Перевезення морських контейнерів від компанії Арес включає підбір довіреного агента, з яким ми налагодили тісну співпрацю. Компанії, які здійснюють морські перевезення, займаються супроводом вантажу з місця відвантаження до місця завантаження (порту). Після того, як перевезення контейнерів морем завершено, митні брокери проводять оформлення вантажу для його подальшого направлення одержувачу. Контейнерні перевезення морем включають послуги з експедирування і організації з подальшим переміщенням до митного терміналу.

Замовляйте морські перевезення контейнерів через компанію Арес і отримаєте персональну знижку на послуги!МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ:

АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Авіаперевезення вантажів


Расчитать доставкуНАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна