УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Компанія Арес

Розмитнення автомобіля

Розмитнення автомобіля

Послуги з розмитнення авто в Україні - один з профільних напрямків діяльності компанії "Арес". Ми допомагаємо нашим клієнтам легально розмитнити куплений за кордоном автомобіль, для подальшого використання на території України. Для кожного клієнта наша фірма знаходить найбільш вигідні умови митного оформлення автомобіля.

Наші фахівці позбавлять вас від черг та інших несподіванок, і найголовніше - здійснять митне оформлення автомобіля за 1 день. При цьому ви отримаєте гарантований позитивний результат.

Як ми працюємо
Ви надсилаєте нам скани документів на авто, робимо розрахунок і оформляємо угоду
Максимально швидко проводимо митне очищення автомобіля (протягом 24 годин)
Ви отримуєте митну декларацію і насолоджуєтеся розмитненим авто

Необхідні документи

Надішліть нам скани документів для розрахунку митних платежів, оцінки точної вартості розмитнення і більш докладної консультації.
 • Ваш паспорт
 • Індивідуальний податковий номер
 • Техпаспорт автомобіля
 • Купча
 • Підтвердження про зняття з обліку
Розмитнити автомобіль, куплений в Євросоюзі, США або в інших країнах, самостійно - непросте довге і трудомістке завдання. Потрібно зібрати весь пакет документів, самостійно звернутися в митну службу, ретельно ознайомитися з новими законами, щоб не упустити важливі нюанси. А також витратити купу часу, грошей і нервів. У цій непростій справі ми рекомендуємо звернутися до нас за допомогою-надійного брокера з розмитнення авто. 

З нами краще
Фіксована ціна
Ми не беремо ніяких додаткових плат, тільки обумовлену з вами вартість
Відповідальний підхід
Облік всіх вимог замовника, захист інтересів клієнта перед митницею
Легальність угоди
Проводимо всі процедури тільки згідно актуальному законодавству

Крім розмитнення автомобілів, співробітники "Арес" пропонують широкий спектр послуг в супутніх сферах. Наші грамотні фахівці надають допомогу при покупці європейських авто, машин з США і т.д. від вибору відповідних варіантів на аукціонах, до доставки вже розмитненого автомобіля до власника.

Звернувшись в нашу компанію за допомогою. Ми не просто надамо всі необхідні консультації, але ще і підкажемо деякі важливі хитрощі при покупці машини.

Ми намагаємося зробити так, щоб кожен водій відчув переваги європейського сервісу.

Калькулятор розмитнення авто 2021

Попередньо розрахувати вартість митних платежів на легковий автомобіль допоможе даний калькулятор.Розмитнення автомобіля:

Розмитнення авто з Європи
Розмитнення авто з США


Расчитать доставкуНАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна