УКР    РУС    ENG
ЗАДАТЬ ВОПРОСM
Email: mail@ares.ua    
Митний брокер Арес
МИТНІ ПОСЛУГИ
Необхідні документи
Вартість оформлення
Розрахувати митні збори
Корисна інформація
МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
АВІАДОСТАВКА ВАНТАЖУ
Автомобільні перевезення
Морскі контейнерні перевезення
Міжнародні авіаперевезення
КОНСУЛЬТАЦІЇ
КОМПАНІЯ АРЕС
Наші клієнти
НАШІ ПОСЛУГИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Компанія Арес

ПРО КОМПАНІЮ

Саджанці з Голландії виробництва Hoogenraad

Пропонуємо Вам імпорт молодих рослин з Нідерландів, від відомого голандського виробника Hoogenraad.

Hoogenraad – це більш ніж 5 мільйонів молодих рослин. Це понад 3000 сортів хвойних та листяних рослин, багаторічників, декоративних трав.

сажанці із Голландії від розсадника Hoogenraad

Завантажити актуальний прайс для замовлень


Всі рослини завжди поставляються в контейнерах Р9 та Р12, є окремий весняний прайс з кореневищами багаторічників. Деякі щеплені хвойні породи поставляються у горщиках C1,5 також C4 та C2. Рослини незрівняної якості, які чудово переносять транспортування та подальше дорощування..

Після багатьох поставок з різних європейських розплідників ми обрали саме Хугенраад, як самий цікавий розплідник по асортименту і якості матеріалу. Наші українські клієнти, які купували рослини Hoogenraad, завжди задоволені, а часом і вражені якістю тих рослин. Більшість клієнтів після першої поставки замовляють рослини  Хугенраад і на наступні сезон.

На наш погляд, цей голандський розплідник - найкраща пропозиція для оптових виробників рослин. Отримавши навесні рослину в контейнері P9 і пересадивши її в контейнер С3, вже через 1-2 місяці Ви отримаєте значно більшу рослину, коренева система якої заповнює весь горщик.

Хугенрааад відслідковує ринок садівництва та нові популярні сорти рослин, тому його асортимент завжди оновлюється, щосезону це найновіші сорти рослин, деякі з них створює сам Хугенраад.

З актуальним переліком рослин Ви можете ознайомитися тут


Щороку на початку липня голандський розплідник рослин Hoogenraad  випускає оновлений прайс-асортимент рослин цього сезону. Оптові виробники рослин чекають щороку цього оновлення і роблять замовлення в перші дні і тижні після публікації. Тому ми радимо Вам не пропустити вихід свіжого прайсу. Залиште тут свій мейл, і ми Вам особисто повідомимо про вихід оновленого асортименту рослин сезону 2022-23.

Ми хочемо імпортувати для наших українських клієнтів здорові і добре вкорінені рослини, тому пропонуємо саме цього голандського виробника рослин. Всі рослини в контейнері P9 гарантовано стрижуть від 3 до 6 разів за сезон перед поставкою. Ви можете бути впевнені, що ці рослини добре вкорінені і сформовані. Ми можемо гарантувати здоров’я і високу якість цих голандських рослин.  Принцип Hoogenraad «ми не вирощуємо рослини, ми їх формуємо» означає, що рослини починають обрізати і формувати з самого початку, коли живці ще знаходяться в лотках.

Як замовити рослини  з Нідерландів. Етапи поставки

 • Укладаємо з Вами договір поставки.
 • Після підтвердження Вашого замовлення ми оплачуємо рослини , офіційно імпортуємо рослини з Нідерландів в Україну.
 • Розмитнюємо голландські рослини з отриманням фітосанітарних дозволів.
 • Передаємо рослини Вам в Україні по накладним

Які умови оплати

Після підтвердження Вашого замовлення Ви оплачуєте 20%. За три тижні до поставки оплачується залишок 80%

Яка буде вартість рослин в Україні (вартість поставки, коефіцієнт):

В залежності від суми Вашого замовлення вартість доставлених  в Україну і розмитнених рослин наступна

Сума інвойсу Коефіцієнт
до 500 2,00
500-1000 1,90
1000-1500 1,85
1500-2000 1,80
2000-2500 1,75
2500-3000 1,70
3000-3500 1,65
3500-4000 1,60
4000-5000 1,55
более 5000 1,50

Яка гарантія на рослини.

Ми даємо 14 днів гарантії на рослини після поставки. Приймаємо рекламації. Всі рослини проходять офіційний карантинний контроль в Європейському Союзі і Україні, що підтверджується відповідними сертифікатами. В спекотну, або холодну погоду ми поставляємо рослини в рефрижераторах, з дотриманням температурних режимів.

З задоволенням поспілкуємося з Вами та надамо додаткову інформацію.

Сподіваємося на співпрацю.

Зв'яжіться з нами

тел: +38 (093) 329-77-60

e-mail: yul7408@gmail.com


ПРО КОМПАНІЮ:

Наші клієнти
НОВИНИ
- Імпорт дерев з бельгійського розплідника Rahoens
- Саджанці з Голландії виробництва Hoogenraad
- Як розмитнити вантаж гуманітарної допомоги в Україні
- Розмитнення авто і товарів в Україні під час війни
- КОМПАНІЯ АРЕС НАДАСТЬ БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ПОСЛУГ З МІЖНАРОДНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ.
- РОЗРАХУВАТИ МИТНІ ПЛАТЕЖІ. МИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР.
- ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ


Расчитать доставкуНАМ ДОВІРЯЮТЬ І РЕКОМЕНДУЮТЬ • Embassy
  of the USA

 • Грайнер Пекеджинг

 • Дорма
  Украина

 • Жокей Украина

 • Рейнарс Украина

 • Энергоатом

 • Посольство США

 • ГалоГаз

 • ООО "А.Н.К"
ВІДГУКИ • Діючи на підставі та від імені Посольства США в Україні, уповноважую Компанію Арес, як повноважного та законно призначеного агента, якому надається право виступати від імені Посольства США в Україні і усіх Митницях та морських терміналах України.

  Джеймс Хенрі
  Другий секретар Посольства США

 • Хочу зауважити, що перевагами роботи команди Арес є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, оперативність у проведенні митних процедур і високий рівень компетентності у своїй справі. Можу рекомендувати компанію Арес, як надійного партнера для іноземного бізнесу.

  Сергій Кондратьєв
  Менеджер з розвитку бізнесу Жокей Україна Трейдінг

 • Ми високо цінуємо професійні послуги Компанії Арес, команда бізнес-орієнтована, націлена на швидке оформлення вантажів і оперативне вирішення можливих ускладнень. Звертаючись до фахівців Арес, ми вже 10 років впевнені в їх компетентності та якості митної очистки наших товарів.

  Тетяна Лєскова
  Генеральний директор ТОВ Гало Газ

 • Ми працюємо з Арес вже понад 7 років, тому з упевненістю можемо стверджувати про їх надійну репутацію, якісне та швидке виконання митних процедур, а також клієнтоорієнтованість. Компанія завжди захищає інтереси клієнта, досвід, знання і здібності фахівців Компанії Арес відповідають високому рівню очікувань нашої компанії.

  Олександр Балакін
  Директор ТОВ Дорма Україна

 • Співробітники компанії зарекомендували себе як надійних партнерів та ефективний колектив професіоналів, що здатні вирішувати найрізноманітніші питання. Оперативність, надійність, лояльність, пунктуальність - основні характеристики Компанії Арес.

  Сергій Задорожний
  Директор Грайнер Пекеджінг

 • Брокери Компанії Арес завжди надають фахову консультацію на етапі підготовки документів до поставки, тому самі оформлення відбуваються без ускладнень. Варто відмітити також привітність, компетентність та професіоналізм співробітників компанії.

  Вікторія Шуригіна
  Начальник відділу митного контролю ДП НАЕК Енергоатом

 • Транспортні перевезення з країн ЄС та Турції відбуваються чітко, без затримок та ускладнень. Компанія Арес проводить повне супроводження поставок, виконуючи митне оформлення в країнах ЄС та Турції.

  Андрій Дудар
  Генеральний директор Рейнарс Україна