ARES ltd.

Експорт

Експорт - вивіз за межі території України товарів, які продані іноземному покупцю, або призначені для продажу на території іншої державии. До Експорту також відносять операції з вивезення товарів для їх подальшої переробки на території іншої держави, а також операції з вивезення товарів, увезених з іншої країни для продажу їх в третій країні (реекспорт). При митному оформленні товарів в режимі експорт продавець звільняється від сплати митних та інших зборів.
Митні брокери нашої Компанії мають великий досвід в оформленні експортних вантажів різних товарних груп будь-якого спупеню складності.
Процедура митного оформлення в режимі експорт передбачає подачу до митного органу декларації в електронному та паперовому вигляді, заповненої за допомогою спеціального обладнання, а також перелік документів, наведений нижче. Крім того експорт товарів передбачає заповнення транспортних документів - CMR та книжки МДП (TIR), яке можуть здійснити митні брокери нашої Компанії. 
Наші спеціалісти допоможуть Вам уникнути помилок при укладанні експортних договорів, виставленні рахунків та складанні інших документів та проведуть швидке і професійне оформлення Вашого товару. Як правило митне оформлення в режимі експорт митними брокерами нашої Компанії
Експорт. Необхідні документи.

Від Вас:

 1. Договір про надання послуг по декларуванню
 2. Бухгалтерія:
 3. Платіжне доручення (р/р 37349210000026 МФО 820019, ОКПО 00137331 УДК у м. Києві. Отримувач - Київська регіональна митниця. Призначення платежу - митні платежі. Без ПДВ)
 4. Платіжне доручення за термінал
 5. 3.Документи які підтверджують вартість товару (накладні закупівлі, калькуляція вартості у вільній формі)
 6. Оригінали інвойсу - 5 шт.
 7. Сертифікат походження (СТ-1, якщо вироблено в Україні) - 2 шт.
 8. Контракт + 1копія:
 9. Додаток до контракту + 1 копія
 10. Облікова картка + 1 копія
 11. Довідка декларування валютних цінностей + 1 копія
 12. Каталоги товару.
 13. Платіжне доручення на КРМ - не потрібне.
 14. Якщо тара - дерев'яні палети, ящики, короба - то вона повинна бути профумігована. Надається "АКТ фумігації" оригінал + копія (завірена печаткою).
 15. Якщо була передплата за товар, то виписку з банку про отримання коштів.

Від перевізника:

 1. Книжка МДП
 2. Транспортна накладна CMR – 7шт.
 3. Паспорт водія + 1 копія
 4. Свідоцтво на право міжнародних перевезень + 1 копія
 5. Технічний паспорт транспортного засобу + 1 копія 
 6. Данні про фірму перевізника (назва, адреса, код ЄДРПОУ, тощо).